O nás

Stavební Společnost Ra-Ho Stav s. r. o.  byla založena 20. května 2015. Jsme nově založená stavební společnost, která navazuje na živnostenské podnikání a současného společníka Radka Hodulíka , které bylo provozováno od roku 2009. 
Naše služby zaměřujeme na celou Moravu a Středočeský kraj. Máme spoustu realizovaných staveb převážně na Moravě ale i v Praze. Jsme rychle se rozvíjející  firma co se týče nových stavebních technologií a kvalitě prováděných prací. Tento vývoj i do budoucnosti bude možný jedině za předpokladu tvrdé práce všech techniků a dělníků, dodržování všech smluvních ujednání a zejména pak průběžné a výsledné kvality díla. Protože firma se v oboru svých činností chce udržet a neustále se rozvíjet, proto je snahou všech zaměstnanců zkvalitňovat pracovní postupy, uplatňovat nové materiály a konstrukce zejména s ohledem na efektivitu investic, dále bude rozšiřována poradenská činnost. Výsledkem naší práce bylo, je a musí i nadále být kvalitně provedené dílo, plně funkční s minimem provozních problémů. Pokud je tento základní předpoklad splněn, bude spokojený i zákazník.

Zaměřujeme se hlavně na zednické a kamenické práce, stavby krbů, pecí a udíren, sádrokartonářské a malířské práce, hydroizolace včetně podřezávání zdiva, půdní vestavby, zakládání staveb, výstavba rodinných domů a kompletní rekonstrukce bytových jader. Našim zákazníkům nabízíme veškeré služby na jednom místě.       

Věřte, že pro spokojenost Vás všech, kteří se rozhodnou využít námi nabízených služeb, uděláme maximum